В цьому світі нам нічого не належить. Просто іноді ми і речі знаходимо одне одного. Ніколи не знаєш точно, де це трапиться, але коли вже трапляється - не помилишся...

пʼятниця, 11 березня 2011 р.

Набирається комплект ПІФочок!

Ось дізналася про таке:
“PAY iT Forward”-він же PIF або ПІФ.Умови його такі - хтось у себе на сторінці оголошує набір ПІФів – трьох людей, для яких протягом року має виготовити подарунки своїми руками, а кожен з тих трьох повинен також виготовити подарунки теж трьом людям, оголосивши у себе на сторінці про свій набір ПІФів. Таким чином виходить безперервний ланцюжок подарунків. Просто так , від щирого серця.
Назва пішла ід однойменного фільму “Pay it forwad” – Заплати Другому або Заплати Наперед (цитата від Зірочки :))


Ось і мої учасниці: 1 - Ladybird, 2 -  Milada, 3 - Татьяна.

Дівчата, чекаю адреси! А ви чекайте на подаруночки від мене.  Всім дякую!

6 коментарів:

 1. А можна мені -в чергу? Для мене буде місце?

  ВідповістиВидалити
 2. Круто! Ви якраз і займете призові 1 та 2 місце!

  ВідповістиВидалити
 3. Напишете мені свої адреси, будь ласка, ок?

  ВідповістиВидалити
 4. Привет, честно говоря сама недавно узнала о ПИФ. Мало, что в этом понимаю, но идея мне нравится. Где об этом можно еще почитать? Слышала есть еще конфетки. Не сочтите за наглость, а можно и мне в очередь?

  ВідповістиВидалити
 5. Привет! Конечно, можно, даже нужно! Вот и есть полный комплект из 3 человек! Пришлите, пожалуйста, адрес, куда высылать подарочек (можно на электронку, она есть в "контактах"). Я тоже недавно про все это узнала и заинтересовалась. Так жить интересней и веселей. Если надумаете организовать свой ПИФ, я бы тоже записалась. Будет обменный проект. Удачи, жду адресов - от всех троих.

  ВідповістиВидалити