В цьому світі нам нічого не належить. Просто іноді ми і речі знаходимо одне одного. Ніколи не знаєш точно, де це трапиться, але коли вже трапляється - не помилишся...

пʼятниця, 15 липня 2011 р.

Лавандові мрії


Фиолетовой лавандовой волной
Колыхало лето трепетную нежность,
И держало в рамках свой палящий зной,
Охраняя нерастраченную свежесть.


Не отмеривая срок моей любви,
Полыхали дымно - розовым закаты,
И в прозрачной фиолетовой пыли
Двух сердец звучало нежное стаккато.


В колыбели из душистых лепестков
Просыпалось и вставало наше чувство,
Фиолетовым цвела моя любовь,
Будоража, как хорошее искусство.

                                      Марина Борина Малхасян 

Я люблю аромат лаванди. Аромати ще більше, ніж звуки, викликають спогади і асоціації. А лаванда – запах щастя.
Я щаслива тим, що відбуваєтся зараз в моєму житті - я звиваю своє гніздечко! Нарешті ми закінчили ремонт в маленькій, але затишній і ВЛАСНІЙ квартирці, і скоро туди переїдемо. Яка насолода вибирати кольори, продумувати  деталі, навіть фарбувати і мити!
В процесі ремонту мої руки створили такий собі символ майбутнього гніздечка, чайний будинок-шпаківню. Звичайно, він присвячений лавандовій темі - улюбленому запаху і кольору, і звичайно, він пасуватиме до моєї нової кухні, стіни якої теж пофарбовані в цей колір. А ще я мрію посадити лаванду вдома. Думаю, ця мрія теж здійсниться, і їй буде затишно...


8 коментарів:

 1. Красивый домик получился)))
  А это просто декор, или он для чего-то предназначен?

  ВідповістиВидалити
 2. Оля, вітаю вас з власним гніздечком!!! Можу тільки уявити, яке то щастя мати СВОЇ квадратні метри і робити в їх межах все, що заманеться (я поки мрію про таке...)!

  А чайний лавандовий будиночок дуже гарний і стильний!

  ВідповістиВидалити
 3. Дякую! А це будиночок для чайних пакетиків, там знімається верх і можна класти пакетики, а знизу їх виймати потім...

  ВідповістиВидалити
 4. Така цікава ідея))) Взагалі всі роботи дуже гарні. Рідко пишу коментарі, але читаю блог частенько, милуюся красою та дивуюся, як це все можна створити власними руками! Для мене декупаж - це щось за межами моїх можливостей.

  ВідповістиВидалити
 5. Дякую, Алла! Виявляється, наші руки і ми разом з ними - можуть багато чого! І де та межа, яка окреслює: це можливо, а це не дуже? :) Колись і я б так подумала, дивлячись на роботи інших майстрів, а тепер сама спробувала, і дуже вдячна долі за те, що вона подарувала мені зустріч зі світом декупажу, і чудовими вчителями, які допомогли віднайти себе у цьому світі - це дві прекрасні жінки, дві ОЛІЧКИ. Бажаю всім натхнення і гарних вражень!

  ВідповістиВидалити
 6. ОООй! Моя задумка! Очень хочу и себе такой домичек сотворить! Мне кажется, это так приятно - доставать чайный пакетик из такого дома, заваривать вкуснющий чай.... класс!!!!
  Обязательно, как только появится время и возможность (желание есть уже)))) - сделаю!!!
  Оля! Ты так написала про лаванду.... Прям аж запах можно почувствовать))) Я тоже люблю - и запах, и цвет, и даже само слово ЛАВАНДА - какое-то оно такое... приятное)))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Конечно, сделаешь! Я в тебя верю! И приятно принять в ряды лавандоголиков :) еще одну поклонницу :)))

   Видалити